Sukces jest Kobietą! „To ja maluję kolory mojego życia!”

Dzień Dobry Świecie w Internecie!

Zapraszam Cię dzisiaj do mojego świata pełnego kolorów życia!

W ramach cyklu rozmów z wyjątkowymi kobietami „Biznes się nie poddaje” organizowanego przez Sukces jest Kobietą (www.sukcesjestkobieta.pl) miałam ogromny zaszczyt porozmawiać o kolorach swojego życia z fantastycznym Obywatelkami Świata Dagmara Wójcik-Jędrzejewska i Aneta Zadroga

Podczas rozmowy dzielę się z Wami swoją filozofią życia, jak doceniam każdy dzień, każdą chwilę i staram się wykorzystywać możliwości jakie daje mi życie z uśmiechem na twarzy.

 

 

W czasie rozmowy zdradzam swój przepis na szczęście, ale także opisuję swoją „życiową pandemię”, kiedy kilka lat temu dotknęła mnie śmiertelna, wirusowa choroba – gorączka Denga, która odebrała mi siły i szczęście na pewnym etapie życia, ale jednocześnie przygotowała mnie mentalnie na te dzisiejsze czasy.

Wspominam także o wspieraniu Kobiet, Erze Nowych Kobiet, czyli potrzebnej idei Joanny Przetakiewicz – Era Nowych Kobiet w której jako koszalińska liderka mam przyjemność współtworzyć od ponad roku.

Dziękuję Sukces jest Kobietą za przepiękną i profesjonalną współpracę. Jest to dla mnie zaszczyt i ogromne wyróżnienie móc znaleźć się w gronie wyjątkowych Kobiet.

Link do naszej rozmowy:
https://www.sukcesjestkobieta.pl/biznes-sie-nie-poddaje-to-ja-maluje-kolory-mojego-zycia/